27.01.2021

Bezpieczna pożyczka w czasach pandemii koronawirusa

Obecna sytuacja panująca w Polsce oraz na świecie wywołana pandemią COVID-19 jest dla wszystkich trudna. Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków, najbezpieczniej jest pożyczać przez Internet.

U nas dostaniesz szybką pożyczkę pozabankową online bez zbędnych formalności i zaświadczeńTanio, wygodnie a przede wszystkim bezpiecznie. Wszystkie formalności związane z zawarciem umowy realizowane są przez Internet.

Dzięki temu nie musisz narażać zdrowia swojego oraz swoich bliskich, udając się do placówki oraz czekając w kolejkach, które są dłuższe z powodu wprowadzanych ograniczeń. Dodatkowo, środki pieniężne zostaną Tobie przekazane nie gotówką, a przelewem na konto bankowe, co jest uznawane za znacznie bardziej bezpieczną metodę realizowania płatności.

Samo podpisanie umowy o chwilówkę jest również realizowane przez Internet. Do jej uruchomienia nie jest konieczna wizyta kuriera. Wystarczy wyrażenie zgód w Panelu Klienta. Umowę pożyczki otrzymasz na adres email podany podczas rejestracji. Dzięki temu cały proces, od złożenia wniosku o pożyczkę aż po wypłatę środków, realizowany jest online. Pożyczka przez Internet to również dostęp do informacji na jej temat już po podpisaniu umowy. W każdej chwili możesz zalogować się do Panelu Klienta, gdzie uzyskasz informację m.in. na temat bieżącego salda, terminu spłaty, czy sprawdzisz numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać płatności.

Twoja ekspresowa pożyczka czeka na Ciebie! Zaloguj się do Panelu Klienta i złóż wniosek lub skorzystaj z kalkulatora po prawej stronie. Wypłatę środków realizujemy nawet w 15 minut.
Rodzinne Pożyczki spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie (31-010) przy Rynek Główny 28, telefon +48 609 913 913, Rejestr Instytucji Pożyczkowych (RIP): 000462, KRS: 0000777494 (Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego), NIP: 676‑256‑35‑55, REGON: 382861246. Kapitał zakładowy w wysokości 200.000,00 zł.

Rodzinne Pożyczki sp. z o.o. działa w oparciu o przepisy polskiego prawa, w szczególności Ustawę o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 roku (Dz.U. z 2011 r. Nr 126, poz. 715) wraz z późniejszymi zmianami, a także przepisy Kodeksu cywilnego.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki udzielanej przez Rodzinne Pożyczki sp. z o.o.: całkowita kwota udzielonej pożyczki: 1 000 zł, umowa na 30 dni, oprocentowanie w skali roku 0%, całkowity koszt pożyczki 159 zł (w tym odsetki 0 zł, prowizja 159 zł), całkowita kwota do spłaty: 1 159 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 502%. Stan na 12.08.2019 r.

Wzór Umowy pożyczki jest dostępny Umowa Pożyczki.

Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki nie odbywa się automatycznie, może nastąpić na wniosek klienta i po uprzednim dokonaniu opłaty za przedłużenie, wysokość opłaty zależy od kwoty pożyczki i terminu przedłużenia.

Administratorem danych osobowych jest Rodzinne Pożyczki sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (31-010) przy Rynek Główny 28. Wszelkie informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych są dostępne w Polityce Prywatności i Pliki Cookies.

Regulamin serwisu jest dostępny Regulamin Serwisu.

Rodzinne Pożyczki – www.rodzinnepozyczki.pl